Перший танець молодят


Перший танець молодят


12.08.2009 р.

перший весільний танець

У наш час більшість наречених бажають пожвавити весілля своїм першим спільним танцем. Зазвичай молоді танцюють що-небудь не зовсім визначене, перетоптуючись з ноги на ногу під плавну мелодію, хоча насправді такий зворушливий момент весілля можна обіграти і прикрасити різними цікавими способами.

Яким же повинен бути весільний танець нареченого та нареченої? У більшості випадків це повільний вальс, рідше - танго або танець латиноамериканського напряму, в якому молодята здатні передати гостям невичерпну енергію своєї любові.

Коли гостям добре видно танцюючу пару, що чарує їх гармонією та красою рухів, присутні найчастіше упевнені, що їх успіх - наслідок тривалих сумісних репетицій. Проте така думка буває і помилковою, бо як правило, складові танцю - це прості фігури, якими може навчитися будь-яка людина. Безперечно, різноманітність варіацій рухів і прикрашає сам танець, хоча Ви повинні мати на увазі, що це всього лише доповнення. Танцювати краще найбільш прості фігури, підкоряючись при цьому ритму, ніж виконувати складні варіації, далеко не потрапляючи в нього. Адже завдяки виключно ритму чоловік отримує по-справжньому невимовне задоволення від свого танцю.

Щоб перебороти природжену скутість, достатнім буде освоїти всього декілька простих вправ, які розвивають еластичність і гнучкість тіла. Це допоможе і в тому випадку, якщо Ви танцюєте близько двох-трьох разів за тиждень. Багаторічним досвідом доведено, що навіть дуже боязкій людині вистачить одного місяця для того, щоб вона знайшла упевненість у своїх рухах.

Щоб навчитися добре танцювати, потрібно не тільки відчувати ритм і знати декілька рухів. Перш за все, потрібно уміло і легко вести свою партнерку або невимушено слідувати за своїм партнером. Хорошим танцюристом можна назвати того, хто правильно танцює в такт музиці.

Ваш перший танець, безумовно, стане сюрпризом для всіх гостей, особливо, для батьків. А який урочистий і зворушливий цей момент злиття душ, і яким важливим прикладом може стати відображений на відео перший танець для ваших майбутніх дітей.
коментарі 2  1. 2010-05-18 Maryana пише:

    можете підказати, де взяти перелік весільного, першого танцю??

  2. 2011-06-23 Оксана пише:

    буду дуже вжячна яко допоможеш підібрати пісню

Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!