Як підготуватися до першої шлюбної ночі


27.04.2010 р.

перша шлюбна ніч

Ось, нарешті, і закінчився такий довгий весільний день. Зараз трохи втомлені молодята сядуть в автомобіль і під радісні вигуки гостей відправляться на місце проведення своєї першої шлюбної ночі. Тепер вони залишаться удвох.

Хоча в Середні Віки у Франції і існувала традиція, коли друзі нареченого і нареченої вривалися до них в спальню кілька разів упродовж їх шлюбної ночі, намагаючись застати їх зненацька. Але нинішнім молодятам такий звичай навряд чи здасться доречним. Тому в ході підготовки до весілля обов'язково потрібно подбати про те, що б в ніч після весілля залишитися де-небудь абсолютно самим.

Добре якщо у молодят є власне або орендоване житло, де вони можуть усамітнитися. Але якщо такого немає і на початковому етапі існування молодої сім'ї планується спільне проживання з батьками, то залишитися дійсно удвох можна кількома способами:

- попросити родичів або друзів надати їх квартиру на одну ніч, а самим піти спати в інше місце. Думаю в честь такої події знайдуться охочі піти Вам на зустріч. Це найбільш бажаний варіант, так як Ви заощадите гроші, і при цьому будете впевнені, що Вам ніхто не завадить;
- скористатися послугами одного з готелів, що пропонують номери для молодят. У такому випадку Вам нададуть комфортабельний номер з великим ліжком, який буде вишукано прикрашений. Швидше за все, там будуть якісь приємні сюрпризи: холодне шампанське, свіжі фрукти у вазі, сніданок в номер та інші несподіванки, які підкреслять незвичайність цієї ночі. Але за все це доведеться заплатити;
- зняти звичайний номер у готелі чи квартиру на одну ніч. Це може обійтися дешевше, ніж спеціальний номер для молодят, але про романтичну обстановку там Вам доведеться подбати самим;
- якщо Ви живете в сільській місцевості, поблизу від природи, то можна просто відправитися на сінник або в якийсь курінь. Це, безумовно, буде дуже романтично. Наші далекі предки теж проводили свої ночі на лоні природи. Але з точки зору гігієни цей варіант не найкращий. Особливо, якщо ця перша шлюбна ніч дійсно перша.

Подбайте про те, щоб у приміщенні, де Ви будете проводити свою першу шлюбну ніч, було створено відчуття свята (якщо це, звичайно, не вже прикрашений номер для молодят). Прикрасьте кімнату кульками, гірляндами, приготуйте шампанське, солодощі та різні смаколики, щоб відсвяткувати цю подію.

На місці проведення шлюбної ночі мають бути присутні всі необхідні Вам речі: предмети особистої гігієни, змінна білизна та одяг на другий день. Бажано відключити телефон та дверний дзвінок. Якщо Ви перебуваєте в готелі, то не забудьте повісити на двері табличку "Не турбувати".

Приємної та незабутньої Вам весільної ночі!
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!