Оформлення весільного столу


Оформлення весільного столу


30.07.2009 р.

весільний стіл

Прикраса столу на честь весільного торжества вимагає особливої уваги. Поряд з цим, весільне дійство, яке проходитиме в ресторані або кафе знімає більшість проблем, пов'язаних з прикрасою і сервіровкою весільного столу, оскільки професіонали, що працюють в закладі, самі вирішать ці складні завдання.

Колірне убрання весільного столу повинне відповідати порі року, а також забезпечити гармонійне поєднання елементів сервіровки. Вигляд святкового столу в більшості залежить від серветок, скатертин, рушників - так званої столової білизни. Весільний стіл накривається виключно білою скатертиною, під якою можна підкласти фланелеву матерію або будь-яку м'яку тканину, скатертина при цьому лежатиме рівніше і до того ж згладжуватиме стукіт столових приборів та тарілок, але якщо поверхня столу дзеркальна або скляна, то такий стіл краще скатертиною не накривати.

Обов'язковим елементом сервіровки святкового столу є серветки з бавовняної тканини. Зазвичай такі серветки гості кладуть собі на коліна. Окрім серветок з тканини, необхідна наявність і паперових серветок.

Весільний стіл ніяк не зможе виглядати святково, якщо на ньому будуть відсутні квіти, тому стіл обов'язково потрібно прикрасити або невеликими квітковими композиціями, або ж маленькими букетиками чи віночками, сплетеними з дрібних рожевих і білих квіточок, а також барвінку. Можна з цих же квітів сплести гірлянду і прикріпити її до скатертини з боку вхідних дверей.

Також до поширених прикрас, які додають урочистості святковому столу, можна віднести пдсвічники, серед яких особливо популярними вважаються старовинні бронзові і срібні канделябри. Рівні високі свічки у високих підсвічниках не сліпитимуть гостей за столом, і не заважатимуть бачити один одного, проте не варто таким видом прикраси перенавантажувати стіл.

Якщо намічається весілля з великою кількістю гостей, то вам необхідно поклопотатися про гостьові картки, які розкладаються на кожну тарілку перед приходом гостей, щоб ті, у свою чергу, за допомогою таких карток легко могли знайти своє місце за великим весільним столом.
коментарі 2  1. 2010-12-25 Servermusic пише:

    Super 🙂

  2. 2011-09-15 coupons пише:

    Я можу сказати, що я ніколи не читав так багато корисної інформації про Оформлення весільного столу. Я хочу висловити свою подяку веб -майстру musart.org.ua.

Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!