Нові послуги від «Світу мрій»


Нові послуги від «Світу мрій»


10.03.2009 р.

Дорогі закохані пари! Так, так, і не тільки ті, котрі ось-ось збираються у святості Любові поєднати свої долі, але й ті, хто вже тішиться ювілейним віком своїх подружніх стосунків. Відтепер Ваші мрії можуть втілитись у найцікавіших місцях!

Ви можете зареєструвати свій шлюб не тільки у РАГСах, але і в старовинних замках, у прадавніх церквах та костелах, котрі пам’ятають давніх князів, у палацах та навіть на природі - серед недоторканої краси Капатських гір.

На Вас чекають Луцький, Мукачівський, Золочівський та Острозький замки, знаменитий львівський Палац Потоцьких, розкішна Дзеркальна зала понад столітнього Оперного театру міста Лева, середньовічна забава у Італійському подвір’ї, гуцульське та бойківське весілля у відпочинкових та туристичних базах «Едельвейс», (с. Славське, Львівська обл.), «Орявчик» (с.Орявчик Львівська обл.), «Гуцульський двір» м. Львів, «Ізки», (с. Ізки, Закарпатська обл.).

Ви не тільки прекрасно відгуляєте свої свята, але й у наступні дні зможете насолодитись відпочинком серед чарівної природи чи у стінах древнього замку.

Ви ще вагаєтесь? Завітайте у наші краї і Ви забудете про свої сумніви. Адже Ваш світ мрій так близько!

Контактний телефон: 8-067-269-17-06
Один коментар  1. 2011-06-19 Руслана пише:

    Добрий вечір! Цього літа у нас з коханим весілля і нам хотілося б зареєструвати шлюб в Мукачівському замку! Скажіть, будь ласка, наскільки це можливо і в яку суму нам це обійдеться? Дякую..

Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!