Музика на Вашому весіллі


Музика на Вашому весіллі


16.06.2009 р.

Для того, щоб гарно та весело відсвяткувати весілля, недостатньо одних лише молодих та гостей. Необхідна музика! Музика - це інколи найголовніше в майбутньому торжестві. Саме вона створює веселий або урочистий звуковий фон, допомагає гостям підняти настрій (якщо вони цього потребують). Без музики не може бути ні танців, ні конкурсів, ні задушевних пісень. Та що говорити, без музики просто не буває весілля!

Чому віддати перевагу: ансамблю з оркестром, ді-джею з музичним центром чи троїстим музиками - справа Вашого смаку і Ваших бажань. Все має свої переваги та недоліки. Зробити вибір Вам допоможуть Ваші грошові засоби, які Ви готові викласти на цю частину весільних витрат і музичні переваги Вас і Ваших гостей.

Часто на весілля запрошують баяніста або акордеоніста, який супроводжує все свято веселими переливами свого інструменту. Це дуже хороший звичай, і можливо слід узяти його на озброєння. Разом з тим, чимало весільних музикантів надають цю послугу "в комплексі" при замовленні у них музичного супроводу.

Якщо Ви плануєте провести весілля в старовинному стилі з церемоніймейстером, гостями, одягненими по моді XIX століття, і балом при свічках, то тоді Вам варто запросити на весілля не "попсовий" гурт, а струнний оркестр, який підійде до Вашого весілля по стилю і зробить весільний вечір направду розкішним. Як Ви самі розумієте, музику необхідно підібрати до того стилю, в якому проходить весілля. Для "рокерського" весілля треба замовити рок-групу, а для весілля в автентичному українському стилі - троїсті музики (цимбали, скрипка, бубен). Що саме вибрати для свого свята - вирішувати Вам.

Разом з тим, жодне весілля не обходиться без вальсу. Цей старовинний красивий танець обов'язково повинні танцювати молоді. Що робити, якщо Ви не умієте танцювати вальс? Просто приділіть цьому питанню трохи уваги та часу для навчання у передвесільній підготовці цьому нестаріючому танцю. Вас чекатиме гідна винагорода - захоплені погляди Ваших гостей.

Але навіть якщо на Вашому весіллі гратиме найчудовіший ансамбль, якщо підбірка пісень на компакт-дисках буде найвищого гатунку, все одно необхідно мати в приміщенні, де проходіт свято, декілька музичних інструментів. Це можуть бути акордеон, баян, гітара, скрипка або саксофон - все залежить від того, на яких інструментах уміють грати запрошені гості. Можливо, хтось з них вирішить привітати молодих піснею чи мелодією власного виконання.

Справжнє весілля важко уявити без застільних пісень. Буде просто чудово, якщо Ви підготуєте до весілля збірки застільних пісень, які потім можна буде роздати гостям. Це можуть бути як шлягери, так і задушевні мелодійні народні пісні або коломийки.

Хороша підготовка - це вже половина успіху. Тому, все, що стосується музики, просто неможливо пускати на самоплив. І хай у Вас і Ваших гостей в пам'яті залишаться найкращі враження від того, як Ваше весілля "співало і танцювало"!

Якщо Ви стоїте перед вибором музичного оформлення Вашого весілля - зателефонуйте нам і ми допоможемо підібрати музику відповідно до стилю Вашого весілля, Ваших особистих уподобань та Вашого гаманця. Контактний телефон у Львові - 8 067 269 17 06 (Оксана)
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!