Місця на Землі, де гостро бракує чоловіків


Місця на Землі, де гостро бракує чоловіків


22.05.2013 р.

Куди податися не пов'язаному зобов'язаннями чоловікові в пошуках красивих, вільних та налаштованих на відносини жінок? В Бразилію, в місто Ноіва ду Кордейру, де живуть виключно представниці прекрасної статі.

Жительки матріархального міста Ноіва ду Кордейру звернулися до чоловічої частини населення Землі з пропозицією переїхати до них на постійне місце проживання. Ноіва ду Кордейру було засноване в 1891 році Марією де Лімою. Жінка була змушена покинути сім'ю після того, як її викрили в зраді чоловікові, за якого її видали заміж силоміць. Коли Марія пішла від чоловіка та заснувала поселення жінок, вона була відлучена за це від католицької церкви. Священики оголосили анафему її роду до п'ятого покоління.

У розташованому на південному сході Бразилії Ноіва ду Кодрейру, основу добробуту якого становить фермерське господарство, страждають від відсутності женихів більше 600 жінок у віці від 20 до 35 років. Незважаючи на те, що дами відмінно справляються з побутовими труднощами самі, вони вирішили, що чоловіки їм все ж необхідні - для романтики, шлюбу та продовження роду.

Потенційних наречених мешканки Ноіва ду Кордейру сповістили про своє бажання познайомитися через пресу і на сторінці свого містечка в Facebook. Вийшло свого роду колективне шлюбне оголошення, на яке відгукнулися чоловіки з усього світу.

Місць, подібних до Ноіва ду Кордейру, тобто чисто жіночих поселень, на Землі більше немає. Ну а ті точки планети, де в тому чи іншому вигляді ще зберігся матріархат, навряд чи приваблять сучасних західних чоловіків. Жінки домінують в різних сферах суспільного життя в деяких районах Тибету, Непалу, Індії, Мікронезії. В Африці для жінок народностей ашанті та йоруба передбачена поліандрія (можливість вступати в кілька шлюбів одночасно). У туарегів (живуть в Малі, Нігері, Буркіна-Фасо, Марокко) є поняття «Асрі» - воно означає свободу у поведінці для всіх незаміжніх жінок: чим більше у дами коханців, тим це краще для її репутації. Питання лише в тому, чи цікаві такі звичаї західним холостякам?

Також сильно не вистачає чоловіків у Києві. У столиці України 54% населення - жінки, що дозволило місту отримати в 2011 році титул найпривабливішого холостяцького туристичного напрямку у світі. Наступний у "рейтингу" - Будапешт - серед його населення - 53% жінок. Брак кавалерів зафіксований також у болгарському Созополі: тут на 52 дівчат за статистикою припадає 48 хлопців.

Очевидно, що баланс "п'ятдесят на п'ятдесят" у всьому світі був би просто ідеальним варіантом і для чоловіків, і для жінок. Але так буває не завжди, а таку математичну нерівність можна повернути і собі на користь: ті, хто шукає собі нареченого або наречену за кордоном, мають можливість вирушити у мандри, побачити світ, познайомитись з різними культурами, традиціями, знайти нових друзів та можливо, в кінці-кінців, і супутника чи супутницю життя.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!