Як вибрати весільний костюм для нареченого


20.06.2013 р.

весільний костюм нареченого

В даний час формула «наречений в чорному, наречена в білому» частенько порушується. Мода диктує свої умови. Одні вважають за краще віддавати данину моді, інші - більш консервативні та вибирають традиційний варіант. Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати костюм нареченого, щоб наречений виглядав якнайкраще.

Костюм нареченого складається з штанів, піджака (фраку, смокінгу), сорочки, краватки (метелика), хустки і, звичайно ж, святкового взуття - туфель. Все це необхідно підібрати так, щоб речі ідеально поєднувалися та не виглядали смішно.

Штани не повинні бути закороткими або занадто довгими. Вони повинні досягати ззаду середини каблука, а спереду на щиколотці утворювати невелику складку. Постарайтеся, щоб вони легко сходилися на талії, якщо, звісно, вона є 🙂 і не спадали з неї.

Піджак повинен сидіти, як вилитий, на плечах і спині не має бути ніяких складок.

Рукави піджака повинні бути коротше рукавів сорочки на 2-2.5 см. Спереду піджак повинен легко застібатися на всі ґудзики, без жодних перекосів. Класичні піджаки бувають однобортні і двобортні. Однобортні піджаки мають не дуже великі одвороти і застібаються на два ґудзики; двобортні - з широкими вилогами і з чотирма - шістьма гудзиками. Вони візуально підкреслюють плечі, завужують талію і добре виглядають практично на будь-якій фігурі. Класичний європейський піджак повинен бути на 5-7 см. нижче сідниць.

Смокінг або фрак більше підходять для офіційної весільної церемонії на вищому рівні. Смокінг може бути чорного або білого кольору. Він відрізняється від піджака лацканами з атласу або шовку. У фрака ззаду є довгі фалди, а спереду він короткий. До смокінгу або фраку надягають спеціальні штани з шовковою тасьмою по зовнішньому шву.

Сорочку нареченому до весілля дарує наречена. Вибирати її необхідно з урахуванням розмірів комірця та зросту. Сорочка повинна м'ятися: якщо тканина не мнеться, вона містить штучні волокна. Краватку краще вибрати неяскраву. Зав'язана краватка має досягати трохи нижче пояса. Краватка-метелик більше підходить до смокінгу або фраку.

Хустка - важливий атрибут вбрання нареченого. Він повинен поєднуватися з кольором сорочки і краватки.

Взуття. Радимо вибирати класичні туфлі із закругленими або квадратними носами під колір костюма. Шкарпетки вибираємо довгі, теж по кольору.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!