Конкурси та ігри для гангстерської вечірки


Конкурси та ігри для гангстерської вечірки


09.11.2016 р.

Останнім часом стало модним організація стилізованих заходів - весіль, ювілеїв, днів народжень та корпоративних вечірок. Одним із досить популярних напрямів організації такого роду свят є жанр гангстерської вечірки у стилі мафія. Які ж конкурси та ігри можна запропонувати для такої вечірки? Ділимось кількома ідеями.

«Досвідчений стрілок - спритний злодій». Проводиться конкурс-змагання зі стрільби, стріляючи з пістолета з патронами-кульками по пластикових стаканчиках. У кожному стаканчику лежить по зім'ятому бутафорському долару, на якому написаний якийсь колір. коли учасник збиває мішень, ведучий виймає купюру зі стаканчика та називає вказаний на ній колір. Менш влучні стрілки вибувають. Решта, визначившись з кольором, виходять «на справу». Їх мета - «пограбувати» гостей, здобувши у них три речі зазначеного кольору. Хто з учасників гри, крім гострого зору, має ще й спритні пальці, той і перемагає.

«Картковий шулер». Учасникам гри видаємо по колоді карт і просимо швидко заховати її на собі, тільки не всю колоду в одне місце, а по кілька штук і в різних місцях - в кишені, у взутті, за комір, в капелюх, в рукав тощо. Коли учасники надійно заховають всю колоду, попросіть їх швиденько знайти і показати, наприклад, пікову даму. Тепер учасникам доведеться витягувати по одній всю сховану колоду в пошуках однієї карти. Хто першим її покаже, той і переможець!

Сподіваємось, Ви почерпнули з наших порад корисні ідеї для Вашої гангстерської вечірки! І нехай Ваше свято буде веселим та незабутнім!
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!