Готуємось до весілля


Готуємось до весілля


03.04.2013 р.

Весілля - це старовинний обряд, на якому крім здійснення церемоніальних дій прийнято ще й веселитися. Вирушаючи на весілля в гості, мало хто замислюється, скількох зусиль вартувала ця по-справжньому пишна і цікава церемонія.

Безумовно, без ретельної підготовки не вийде красивого та гідного весілля. Як правило, приготування до весілля починаються за два-три місяці до дати очікуваної події.

Отже, що ж необхідно зробити за цей час? Безумовно, перше, що потрібно зробити - це підти в ЗАГС і подати заяву.

На наступному етапі слід підібрати приміщення, тамаду, компанію, яка надасть автомобілі, замовити виготовлення запрошень. Все це робиться для того, щоб свято пройшло максимально затишно і приємно не тільки для нареченої з нареченим, а й для всіх гостей.

Наступний крок - це підбір гардеробу для нареченої і нареченого. Для цього також знадобиться багато часу, адже кожна наречена хоче виглядати неповторною в цей день. Якщо намічається весільна поїздка, також потрібно піти в турфірму та вибрати тур.

Це далеко не весь перелік передвесільних клопотів! Наступний етап - це визначення кола гостей, складання сценарію торжества. Часто сценарій створюється разом з тамадою, який враховує побажання замовників. Також необхідно підібрати дружбів та дружок для нареченого і нареченої.

За місяць до події необхідно знайти фотографа та відеооператора. Також необхідно знайти фірму, яка займатиметься прикрашанням залу для весільного банкету. В даний час модним стало демонструвати постановочний танець молодих, а для цього також буде потрібно багато часу!

За тиждень до дати весілля потрібно зайнятися виключно собою. Для цього потрібно пройти всі необхідні процедури в салоні краси. Також можна вибрати зачіску і макіяж до сукні. Однак у цей же час необхідно зайнятися вибором меню, купівлею торта і зробити безліч таких справ, як розсаджування гостей за столом, уточнення деталей торжества. Також потрібно зв'язатися з тамадою і фотографом та уточнити всі деталі і час їх приїзду.

Бажаємо Вам тільки приємних передвесільних клопотів та незабутньої весільної забави, яка запам'ятається Вам на все життя!
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!