Найдивніші весільні обряди світу


Найдивніші весільні обряди світу


15.12.2009 р.

Кожній нареченій здається, що весілля - дуже важливий і красивий крок у житті. Біле плаття та довга фата - все це виглядає дуже чистим та вишуканим. Але у шотландців свої правила: наречену потрібно вимазати брудом - щоб у майбутньому все було чистим. Всі відвідувачі радісно вимазують молоду пилом, сажею, соусами... І це ще не кінець. У такому вигляді потрібно пройти через ціле місто, зупиняючись у пабах і на вулицях.

У віддалених районах Китаю вважають, що, чи не розстрілявши наречену з лука, не отримаєш щастя. Нареченому видається три стріли. Наконечники зі стріл прибирають, адже смерті нареченої ніхто не бажає. Після обстрілу знаряддя ліквідують. Так чоловік демонструє дружині свою силу, дружина проявляє покірність, а сім'я після цього стає міцною.

Деякі народності в Китаї дотримуються ще одної дивної традиції. За місяць до весілля традиція вимагає плакати: спочатку ллє сльози наречена - не менше пів години на день, а через 10 днів матінка підпирає свою доньку. Приготування до весілля не заважає всім жінкам сім'ї підтримати наречену - перед самим весіллям жінки плачуть всі разом.

Часто при суперечці подружжя б'ється посуд - при цьому кажуть, що це на щастя. У німецьких селах битий посуд зробили традицією вже давним-давно. Що чекає молодят після весілля на селі? Замість бажаного відпочинку молодих чекає посуд, яку потрібно прибрати. Але старовинна німецька традиція говорить, що не потрібно прибирати посуд. Не шкодуючи нічого, брудні тарілки і чарки потрібно розбити і викинути геть. Такий спільний жест зміцнить майбутню сім'ю. У нове життя - з новими тарілками!
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!