Дикі весільні обряди Африки


10.11.2010 р.

У нашому понятті підготовка нареченої до шлюбу полягає в тому, щоб вона була доброю господинею, доброю та лагідною до чоловіка, турботливою матір'ю. Матері дівчат повчають їх, дають поради і наставляють на шлях істинний. Однак в Африці, дещо інші звичаї підготовки нареченої до заміжжя. Для нас вони можуть здатися зовсім дикими!

Так, звичайно мама нареченої перед весіллям виконує багато обов'язків. Проте жоден з них не є настільки шокуючим, як у Західній Африці. Там майбутня теща зобов'язана «випробувати» майбутнього зятя перед першою шлюбною ніччю. З чим пов'язаний цей дивний звичай - не зрозуміло, проте матері дівчат з племен Західної Африки залишаються в курсі всього, що відбувається між молодятами, у тому числі і в ліжку!

В племенах Північно-західної Африки чоловіки проводять секс-лотерею. Вони тягнуть жереб з ким з жінок їм випаде переспати цієї ночі. У лотереї беруть участь усі бажаючі незалежно від віку, і навіть молода буде зобов'язана переспати зі старим, якщо так розпорядиться доля!

В африканському племені Бо проходить через ряди родичів нареченої, які з усіх сил б'ють його палицями. Якщо юнак проходить випробування, значить - він готовий до сімейного життя.

У Кенії перевірити, невинна дівчина чи ні перед весіллям, може будь-хто. А от у деяких екваторіальних племенах Африки вважають, що позбавляти невинності дівчину занадто боляче для чоловіка і цей обов'язок виконує ... самець горили! Нещасна дівчина йде в ліс, де покірно чекає, поки тварина не зверне увагу на неї. Якщо ж статевий акт з горилою не склався, дівчина назавжди приречена бути самотньою, оскільки вважається, що вона не придатна до сімейного життя!

Після весілля кенійські чоловіки носять жіночий одяг упродовж медового місяця, щоб відчути, як це - бути жінкою. Дружині ж наносять на руки червоно-чорний орнамент, який символізує зміну її сімейного статусу.

Щоб вийти заміж, нігерійські дівчата повніють. Для цього кожна з них проводить рік в спеціальному будиночку, абсолютно не рухаючись, а в цей час родичі приносять їй калорійну їжу. Після весілля наречений і наречена перестрибують через мітлу, що символізує початок їхнього сімейного життя.

Чоловікам Руанди можна поспівчувати. Адже після весілля, на протязі декількох тижнів, дружини б'ють і дряпають їх ночами, а на ранок йдуть до батьків, щоб відпочити. Вважається, що цей ритуал допомагає жінкам позбутися від внутрішньої агресії назавжди.

У деяких африканських племен наречений «завойовує» наречену з риком як лев: чим голосніше й страшніше рик - тим гідніше вважається претендент на руку і серце дами. У інших прийнято випробовувати нареченого на міцність іншим чином: оцінивши фізичні дані майбутнього зятя, батько нареченої наказує йому задовольнити її мати певну кількість разів. Хто справляється із завданням - стає шанованою в племені людиною.

В Заїрі в день весілля наречену «пробує» в першу чергу вождь племені, а якщо він не в змозі здійснити цю «справу», то його негайно скидають із посту. Піддається імпічменту, так би мовити. Хоча в деяких країнах Африки прийнято з майбутньою дружиною займатися сексом всім найближчим друзям чоловіка. І зовсім не важливо, якої статі його друзі - всі повинні знати вміння та таланти бідної дівчини!

Подібне відбувалося ще й в Океанії, Центральній Африці та Індонезії. Наречену раніше віддавали в тимчасове користування або всьому племені, або товаришам чоловіка. Причому, як правило, майбутній чоловік під страхом смертної кари не міг брати участь в цьому балагані.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!