3 вересня – день народження бюстгальтера


03.09.2014 р.

Рівно 100 років тому - 3 вересня 1914 року - американка Мері Фелпс Джекобс винайшла бюстгальтер. Мері вирішила відмовитися від традиційного жорсткого корсета на користь нової конструкції з двох хусток, з'єднаних стрічкою. Проте винахід Фелпс не відразу знайшло своїх шанувальників. Жінки відмовлялися носити новий вид одягу, дотримуючись багатовікових традицій у своєму туалеті.

Мері Фелпс ДжекобсАле Мері не здавалася: чоловік Фелпс, який працював на текстильній фабриці з виробництва корсетів, запропонував керівництву шити «безспинний корсет». У результаті компанія придбала патент у Мері Фелпс за півтори тисячі доларів і знайшла «золоту жилу».

Ще в 20-і роки XX століття бюстгальтер називали м'яким корсетом. Традиційними матеріалами для пошиття м'яких корсетів були мадаполам, дамаст та атлас. Але в 30-ті роки російська емігрантка Іда Розенталь заснувала в США підприємство з виробництва бюстгальтерів з чашками і еластичними бретелями. У 1935 році була введена День народження бюстгальтера літерна нумерація розмірів чашок бюстгальтера. Сьогодні День народження бюстгальтера може святкувати практично кожна жінка планети.

З Дня народження бюстгальтера цей виріб текстильної промисловості придбали мільйони або навіть мільярди жінок. Якщо в юному віці можна обійтися без бюстгальтера, то під час вагітності, після пологів, при великих грудях (що спостерігається практично у всіх повних жінок) він просто необхідний. Зв'язки, що підтримують груди і що зберігають їх форму, дуже тонкі і слабкі, легко розтягуються. Навіть якщо груди невеликі, під час занять спортом слід надягати бюстгалтер (бажано — спеціальний спортивний), що надійно фіксує груди.

Джерело: beyond.ua
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!