Чи варто брати прізвище чоловіка?


Чи варто брати прізвище чоловіка?


25.03.2011 р.

Останнім часом почастішали випадки коли дівчата, виходячи заміж, не бажають брати прізвище чоловіка. Причиною цьому можуть бути різні обставини. Наприклад, прізвище дівчини є її "брендом", або милозвучніше на її думку або ще щось.

Коріння цієї проблеми, необхідно шукати не на поверхні, а глибше. Коли дружина не бере прізвище чоловіка, для чоловіки підсвідомо це означає, що його дружина не хоче входити в його сім'ю, а також те, що він не є її єдиним. Також з давніх часів чоловік - продовжувач роду, який проносить своє прізвище крізь століття. І раптом нитка може обірватися. Це вважається як би зрадою з боку жінки в розумінні чоловіка. Дівчата ж думають, що всі ці доводи є пережитками минулого, а в наш час пора мислити ширше.

У більшості випадків дівчина не хоче брати прізвище чоловіка тому, що його прізвище ніби то смішне чи немилозвучне, а у неї гарне. Якщо Ви соромитеся прізвища, значить, Ви соромитеся свого чоловіка. А тоді виникає питання - чи варто виходити за нього заміж? Адже цей сором може обернутися величезними наслідками вже в сімейному житті. А можливо дівчина просто невпевнена у собі? Адже самодостатня людина не може навіть уявити, що з неї будуть сміятися через прізвище її коханого чоловіка.

Часто відмовкою прийняти прізвище чоловіка є те, що буде морока з документами, необхідно стояти в чергах по різних установах і т.п. Особливо настирливі дівчата іноді навіть домагаються своєї мети та переконують майбутнього чоловіка саме таким аргументом. Але, з іншого боку, бюрократична біганина по кабінетах максимум через тиждень-два закінчиться. А от жити вам разом все життя. Та й знов-таки дівчина з дівочим прізвищем підсвідомо відчуває себе як би наполовину заміжньою. Та й для оточуючих вона начебто заміжня, а ніби і ні, прізвище-то залишилася старим.

Деякі дівчата вважають, що змінивши прізвище, вони як би, зраджують свій рід. Але, як стверджують психологи, так може міркувати тільки незріла особистість. Адже споконвіку дружина входила в рід чоловіка.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!