Як вибрати весільний корсет


15.05.2012 р.

весільний корсет

Будь-яка дівчина хоче виглядати на власному весіллі найчарівнішою, для чого вона використовує численні хитрощі, що дозволяють підкреслити переваги дівочої фігури та приховати її недоліки. І саме корсет є однією з таких деталей, які успішно справляються з таким непростим завданням. Весільний корсет - це самобутній витвір мистецтва, перлина образу нареченої.

Види весільних корсетів

Класичний корсет створює литий ансамбль ліній талії та грудей. Він починається на стегнах і прикриває бюст, тягнучи фігуру, надаючи поставі королівських ліній, підтримуючи бюст.

Корсет у вигляді поясу використовують як прикрасу при вільному силуеті сукні. Його декорують камінням, блискітками, стразами, а також використовують кольори матеріалу, контрастні до основного кольору весільної сукні.

Ще одна модель - це корсет під груди. Стягуюча частина цього корсету щільно облягає фігуру та закінчується під грудьми. Серед переваг цієї моделі - рівномірна утяжка, підтримка постави, можливість не обмежувати гарний від природи бюст.

Наступний щабель еволюції корсета - модель з половинчастими грудьми. Крім утяжки і коригування постави, цей вид підтримує бюст та надає форму контурів грудей.

Крім того, корсети розрізняються за типом шнурівки - власне шнурування і дозволяє утягувати фігуру:

- шнурівка спереду зручна для самостійного використання, але її не можна швидко послабити;
- бічна шнурівка добре коригує живіт, але не боки;
- шнурівка ззаду має найпривабливіший вигляд. Затягують аксесуар при сторонній допомозі, адже самостійно це зробити практично неможливо. Даний вид корсета добрий тим, що створює цілісний фронтальний образ, дозволяючи прикрашати сукню спереду декором, а не шнурівкою.

Якщо корсет декоративний або фігура не вимагає утяжки, застосовують корсети на застібках, без шнурівки.

Як вибирати весільний корсет

Найперше, весільний корсет повинен бути якісним та зручним. Всі елементи корсета мають бути добре прошиті - не можна допускати і натяку на неохайність. Матеріал повинен бути приємним на дотик - синтетичні тканини будуть подразнювати шкіру при щільному приляганні. А уявіть собі, що носити його Вам доведеться мало не добу!

Не варто зупиняти вибір на корсеті, який обмежує рух, защемляє шкіру або натирає - весільна церемонія перетвориться на муку.

Крім виконання практичних рекомендацій щодо вибору, корсет на весілля ще необхідно навчитися носити. Підготовка починається мінімум за тиждень до церемонії - корсет приміряють, затягують і носять не менше години щодня, щоб постава звикла до нового положення. Ці приготування необхідні, якщо наречена не звикла носити корсет. Якщо не підготуватися, в день весілля буде боліти спина і погіршиться самопочуття - в сильно затягнутому корсеті не так-то просто дихати. Якщо під час торжества все ж з'являться біль і дискомфорт, порада одна - зупинитися та віддихатися. Якщо відпочинок не допоміг - послаблюють шнурівку. Бічні шнурівки послаблюють одразу з двох сторін рівномірно, щоб не зіпсувати поставу.

Весільний корсет використовують як правило з пишними спідницями. Корсет чудово доповнюють декоративні весільні рукавички. Колір корсета вибирають під колір спідниці, проте можливі поєднання і різних кольорів - сучасна весільна мода не забороняє експерименти.




Залишити коментар



Ми щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!