Як розрахувати кількість алкоголю для весілля


Як розрахувати кількість алкоголю для весілля


28.09.2010 р.

Дана проблема постає практично перед кожним весіллям. Причому вирішувати його потрібно навіть раніше, ніж наречена почне приміряти весільні сукні. Ціни на алкогольну продукцію в нашій країні відрізняються сильною нестабільністю, тому якщо ваш весільний бюджет поміщений в певні фінансові рамки, то тоді вам необхідно якомога раніше закупити основну частину напоїв. Природно, що попередньо ви повинні достатньо точно розрахувати, яка саме кількість алкоголю вам буде потрібна на весіллі.

Найперше необхідно скласти список гостей, які вживають ті чи інші напої. У кафе або ресторанах є певні запаси алкогольної продукції, так що брак напоїв швидше за все не стане проблемою. Інша річ, якщо весілля святкується в орендованому залі якого навчального закладу чи ще десь.

Після того, як кількість гостей визначено можна подумати про викуп нареченої і про привітання в ЗАГСі. Одну-дві пляшки гості випивають після того, як наречений викупив наречену, ще дві пляшки відкривають після самої церемонії одруження. Для привітання варто приготувати кілька пляшок шампанського. Також можна взяти із собою кілька пляшок мінеральної води для тих гостей, які не будуть брати участь у розпиванні спиртних напоїв.

У наш час дуже багато святкових конкурсів проводять за участю алкогольних напоїв, а так як найбільший попит мають такі напої як вино, горілка і шампанське, то по одній пляшечці кожного для конкурсів потрібно приберегти. У деяких конкурсах може зустрітися такий напій як пиво, тому декілька пляшок пива теж можна про всяк випадок купити.

Але чи не найголовнішим алкогольним напоєм на українських весіллях є горілка. Купувати горілку слід виходячи зі "здібностей" гостей її пити. У середньому купують від 300 до 500 мл. на одного питущого. Також популярний напій у гостей - це вино. Його слід вибирати виходячи з переваг гостей, але бажано купити і червоного і білого вина порівну. Кількість пляшок теж зазвичай купують приблизно по одній пляшці на людину. Іноді питання з вином можна вирішити при складанні святкового меню і уточнити деякі смакові побажання.

Якщо бюджет весілля дозволяє, то за бажанням можна урізноманітнити стіл такими напоями як коньяк, віскі, вермут, лікер, текіла. Не варто забувати, що такі напої зазвичай користуються попитом в молодіжному колі.

На деяких весіллях також присутній такий напій як пиво. Також не забудьте про безалкогольні напої. Не можна забувати про те, що на святі будуть і такі гості, які не вживають алкоголь, а також маленькі діти. Потрібно подбає, щоб на столах перебували лимонади, соки, мінеральні води.




Залишити коментар



Ми щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!